Banner 1

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ : 7 - 24

Chip

Chip
Chip nedir ? Zynga Chip, Tempo chip, Poker Chip, Ucuz Chip, Texas Holdem Poker Chip

Chip Nedir ?

Online oyun piyasasında, oyun içi oyun bakiyelerine Chip denilmektedir. Bir nevi sanal oyun bakiyesi de denilebilir. Bu ürün texas holdem poker gibi oyunlarda sanal para olarak kullanılan, alınan ve satılabilen bir üründür. Bir diğer ismiyle Fiş, çip veya cip isimleriyle de bilinen bu ürünü zynga poker ve tempo poker gibi oyunlarda satışını sitemizde sunmaktayız. Sitemiz online oyun ürünleri satışını 7/24 yapmaktadır ve 7/24 chip satışı hizmetini sitemizden alabilirsiniz. Sitemizde satışını sunduğumu oynlar arasında, chip satış hizmetini verdiğimiz oyunları tek tek ele alalım.

Zynga Chip

Dünyaca ünlü online oyun firması olan Zynga' nın texas holdem poker oyunu olan zynga poker ' de Chip denilen ürün satışını yapmaktayız. Zynga chip veya zynga poker chip diye bilinen bu ürün ile ilgili tüm dünyada rağbet çok olduğu için, zynga chip satışı yapan siteler oldukça çoktur. Bunların arasında hem ucuz chip hizmetimiz ve hızlı teslim etme özelliğimiz ile sitemiz her zaman öne çıkan firmadır. Zynga texas holdem poker chip ürünlerimizin transferi, otomatik yazılım sistemimiz ile yapılmaktadır. Bu ürünün siparişini verirken facebook email ve şifrenizi siparişinizin içinde yazmanız gerekmektedir. Ortalama 7 dakikadar transferi yapılmakta ve teslim edilmektedir.

Tempo Chip

Yine popüler bir texas holdem poker oyunu Tempo Poker oyunundaki sanal bakiye adına Chip denmektedir. Tempo pokerde satılan poker chip bakiyeleri 2 şekilde yapılmaktadır. Tempo poker gamecard ve tempo poker chip olarak sitemizden siparişlerini verebilirsiniz. Bu oyunda da ucuz tempo chip ve ucuz tempo gamecard satışı yapmaktayız. Piyasada bu ürün ile ilgili en ucuz chip hizmeti garantisi vermekteyiz. Bu oyundaki chip teslimatı 10 saniye gibi çok kısa bir süre sürmektedir.

Ucuz Poker Chip Satın Al

Yukarıda tanıtımlarını yapmış olduğumuz oyunların Chip ürünlerini sitemizden 7/24 sipariş verebilir ve hızlı ödeme koşulları ve hızlı teslimat hizmetimiz ile online alışverişlerinizi güvenle yapabilirsiniz. Derin bir piyasa araştırması yaptığınızda bu ürünlerin satışını sınırsız stok ve hızlı teslimat ile yapabilen nadir sitelerden biri olduğumuzu görmeniz kaçınılmazdır. Pahallı ürün almak yerine, sitemizden ucuz poker chip satın al, paranız cebinizde kalsın.