Banner 1

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ : 7 - 24

Chip Satın Al

Chip Satın Al
En Ucuz Fiyatlara Chip Satın Al

En Ucuz Fiyatlara Chip Satın Al

Facebook poker chip denilince akla ilk gelen sitelerden biri olan ZagorGame, müşterilerinin isteklerini önemsemekte ve müşteri memnuniyeti adına en iyi hizmeti vermek için bir çok çalışmalara imza atmaktadır. Müşterilerimizin her zaman en iyi hizmetin yanında en uygun fiyatlar aradığını çok iyi bilmekteyiz. Bu konuda sizlere en iyi hizmeti vermek adına en ucuz chip hizmetini sizlere sunmaktayız. Poker chip satan siteler ile aramızdaki en önemli farkımız, 7/24 zynga chip satışı yapıyor olmamız. En ucuz fiyatlara en kaliteli hizmet almak istiyorsan, Zagorgame.com' dan chip satın al.

Chip Satın Alabilmek için Hesabınızda Ne Kadar Chip Olması Gerekir ?

Sitemizde hizmetini verdiğimiz zynga poker chip satışı konusunda yaşanan en büyük sıkıntılardan biri, müşterilerimizin hesaplarında hiç chip olmaması. Genellikle hızlı kazanıp hızlı kaybetmeyi seven oyuncularda yaşanan bu sorunun bir çok çözüm yolu vardır. Zynga her kullanıcısına günlük hediye chipler vermektedir. Lucky bonus, redeem, ticket ve gold gibi biriktirmiş olduğunuz hazinelerinizi bozdurduğunuzda hesabınıza hediye chipleriniz yüklenir ve bizim zynga poker chip transfer yapmamızı sağlayabilirsiniz. Bizlerin hesabınıza poker chip transferi yapabilmemiz için hesabınızda en az 20k (20.000 $ ) zynga chipiniz olması gerekmektedir. Hesabınızda en az 20k chip var ise sitemizden sipariş vererek chip satın alabilirsiniz. 

Chip Satın Alabilmeniz için Ödeme Seçeneklerimiz

Sitemizden texas holdem poker chip siparişi verebilmeniz için bir çok ödeme seçeneğimiz mevcuttur. Atm kartsız işlem ile, internet bankacılığınız ile, mobil bankacılığınız ile, banka kartınız ile ve kredi kartınız sile sitemize ödeme yapabilir ve ödemeniz karşılığında chip satın alabilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmet vermekte olan sitemizin zynga chip satışı hiç beklemeden en hızlı yollarla yapıldığını bilmenizi isteriz. Sitemizden ister üyelik alarak istersenizde üye olmadan facebook chip satın almak için ödeme yapabilirsiniz. Sitemizin zynga poker chip kategorisine girip poker chip fiyatları listemizi inceleyebilir, dilediğiniz chip paketini seçip siparişini verebilir, ucuz poker chip ürünlerini hesabınıza yükletebilirsiniz. Poker chip satışı konusunda en iyi hizmeti verme konusunda iddalı olduğumuz kadar, chip satışı konusunda ucuz poker chip satışı konusunda garanti vermekteyiz. Güvenilir chip satın almak isteyen herkesin tercih ettiği sitemizden günün her saatinde poker chip satışı konusunda destek ve hizmet alabilirsiniz. Zynga texas holdem poker chip ürünlerinin en güvenilir ve en ucuz tedarikçizi ZagorGame.com, tüm müşterilerine iyi alışverişler diler.