Banner 1

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ : 7 - 24

Hakkımızda

Hakkımızda

Zagorgame.com Online Oyun Ürünleri Tedarik Firması

Yaklaşık 7 yıldır kurumsal olarak faaliyet gösteren firmamız, 2012 yılında chip satışı sektörüne adım atmıştır. Zynga Chip ürün tedariğinde kendi otomatik transfer yazılımını geliştirerek müşterilerine hizmet veren www.ZagorGame.com, bünyesine katmış olduğu bir çok ödeme seçenekleri ile oyun severlere ucuz chip hizmeti gibi daha bir çok oyunda en ucuz fiyat hizmetini sunmaktadır. Zynga poker chip satışı sektöründe hedeflediğimizden çok daha yüksek bir potansiyel yakalayan firmamız bünyesine Tempo Poker Chip ürünlerini de ekleyerek Tempo Poker Chip Satışı ile de en ucuz fiyat garantisi vermektedir. Bünyesinde Legend Online Elmas, Point Blank NG, Gogle play ve Itunes Appstore Epin gibi ürünleri en ucuz fiyat ve sınırsız stok ile barındıran firmamız 7/24 online alışveriş yapabileceğiniz yegane firmalardan bir tanesidir.

Her zaman müşteri taleplerine öncelik vermeki kendine ilke edinmiş olan firmamız, 7/24 hizmet veren canlı destek hattı, 7/24 onaylanan ödeme kanalları ve 7/24 sipariş teslim garantisi vererek online oyun ürünleri tedarik etme pazarında adını en üst sıralara yazdırmayı başarmıştır. Özellikle zynga poker chip satışı gibi texas holdem poker chiplerinde en ucuz fiyat ve en kaliteli hizmet vermeyi garanti etmekteyiz. Her zaman poker chip fiyatları konusunda en ucuz poker chip garantisi ile sizlere hizmet vermekten memnuniyet duymaktayız.

Güvenilir chip satın al denildiğinde akla ilk gelen yegane chip satış sitesi olan Zagorgame, chip satış ürünlerinde uğramanız gereken ilk ve tek adrestir. Güvenilir chip transferi ile oyunda ban yeme riskinizi minimuma indiren en sağlıklı facebook chip satışı yapmaktayız. Görüş ve önerileriniz için canlı destek hattımıza 7 gün 24 saat bağlanabilir ve yetkili kişilerle iletişim kurmak için [email protected] adresine mail atabilirsiniz. Keyifli alışerişler dileriz.