Banner 1

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ : 7 - 24

Poker Chip Fiyatları

Poker Chip Fiyatları
En ucuz poker chip fiyatları garantisi ZagorGame' de

Poker Chip Kategorileri ve Poker Chip Fiyatları

Sitemizde 2 farklı oyun firmasının poker chip satışı yapılmaktadır. Bunlar; Zynga poker chip ve Tempo poker chip. Sitemizde 7/24 chip satışı yapılmaktadır. Zynga chip siparişleriniz maximum 7 dakikada teslim edilmektedir. Tempo chip siparişleriniz ise 2 türlü gerçekleşmektedir; Tempo chip ve tempo gamecard. Tempo chip siparişleriniz, facebook poker hesaplarınızı eklemiş olduğumuz panel aracılığı ile hesabınıza 10 saniye gibi kısa bir sürede aktarılır. Tempo gamecard ise, site stoğumuzdan 1 saniyede teslim edilebilen bir kod türüdür. Sipairşini vermiş olduğunuz tempo poker gamecard kodunu oyun hesabınızda bozdurduğunuz an, talep ettiğiniz chip miktarı anında hesabınızda olacaktır. Her iki texas holdem poker oyununun poker chip fiyatları birbirinden farklı olup, fiyat politika farklılıkları içermektedir.

Poker Chip Fiyatları

Zynga poker chip satışı genellikle anlık değişkenlikler gösteren fiyat politikaları ile bilinmektedir. Bu oyundaki poker chip fiyatları poltikasını belirleyen etmen tamamiyle Zynga' nın dağıttığı hediye chip ile alakalı bir durumdur. Zynga ne kadar çok bonus chip dağıtırsa, kullanıcılarda okadar çok chip olacak ve iç piyasada çok chip olduğu için anında fiyatlar zynga poker chip satan sitelere yansıyacaktır.

Tempo poker de ise poker chip fiyatları, bunun tam tersidir. Tempo poker chip fiyatları her zaman sabit olmakla birlikte, oldukça istikrarlı bir fiyat politikası izlemektedir. Tempo poker oyununun kuralları belli olduğu için, ban yeme veya chiplerin askıya alınma ihtimali çok düşüktür. Bu sebeple bu oyundaki chip fiyatları genellikle sabittir.

Ucuz Poker Chip Fiyatları

Bu iki texas holdem poker oyunlarının poker chip fiyatları konusunda gerekli bilgileri paylaştık ama piyasada chip satışı yapan bir çok sitelerin arasında en ucuz chip konusunda satış yapan sitemiz hakkında bilgi vermemiz gerektiğini düşündük. Sitemiz kuruluş amacı gereki her zaman en ucuz ürün satışları konusunda oldukça çaba sarfetmekte ve kar marjını her zaman en düşük oranında tutmaya gayret göstermektedir. Bu sebeple sitemiz her zaman rakiplerinden daha ucuz poker chip fiyatları ile satış yapmaktadır. Her zaman bu politika ile çalışmalarımızı sürdürmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Ucuz chip satın almak için sitemizi her zaman takip etmeyi unutmayın.