Banner 1

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ : 7 - 24

Ucuz Poker Chip Satıl Al

Ucuz Poker Chip Satıl Al
En ucuz fiyatlara poker chip satın al hizmeti ZagorGame' de

Ucuz Poker Chip Satın Al

Sitemizde her zaman piyasanın en uygun fiyatları ile ucuz poker chip satın al hizmetini kaliteyle bütünleşmiştir. Facebook poker chip sektöründe her zaman en hızlı ve güler yüzlü hizmetimiz ile sizlere satış yapmayı ilke edinen bir firmayız. Gün geçtikçe rekabeti artan bu sektörün çok fazla rekabeti oluşmaktadır. Bu rekabet her zaman chip satış yapan firmaları geliştirmektedir. Tabi bu gelişim zynga poker oyuncularına yarakamtadır. Bu fayda, ucuz fiyatlara ve daha kaliteli hizmet vermek gibi bir çok önemli hizmetleri sağlamaktadır. Texas holdem poker oyununu seven oyuncular her zaman kaliteli transfer,ucuz fiyat, hızlı ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat gibi hizmetleri en iyi veren firmaları seçmektedir. Gelin bu konularda sitemizdeki hizmetleri inceleyelim.

Facebook Poker Chip Satın Al Konusunda ZagorGame

Facebook' ta severek oynanan bir çok oyun arasında olan zynga poker oyununun poker chip satışı konusunda oldukça tecrübeli olan sitemizden, ucuz poker chip satın al başlığı altında en iyi hizmetleri, en ucuza ve en kaliteli bir şekilde alabilirsiniz. Gerek hızlı transfer sistemiyle, gerekse ucuz poker chip fiyatları ile sitemizden chip satın al konusunda alacağınız hizmet prensiplerimiz;

 • Daima ucuz fiyatlar
 • %100 müşteri memnuniyeti
 • Satış sonrası destek
 • 7/24 chip satın al
 • Hızlı teslimat
 • 7/24 online ödeme seçenekleri
 • 7/24 müşteri destek hattı

Poker Chip Satın Al Konusunda Dikkat Etmeniz Gereken Konular

Facebook poker chip satışı yapan siteler, birbirinden farklı fiyatlara sahip olduğu gibi, birbiirnden farklı transfer sistemine ve hizmetlerine sahiptir. Ucuz poker chip satın al başlığı altında hizmet veren firmalardan alışveriş yaparken dikkat etmeniz gereken hususular şunlardır;

 • Chip transferi: Çok hızlı transfer yapmak her zaman banlanma sebebidir. Ayrıca kart açtırmadan veya otur kalk şeklinde yapılan zynga chip transferleri %100 banlanma sebebidir. Bu yöntemler daha çok zynga tarafından yakalanması muhtemel olan poker chip satan siteler tarafından tercih edilmektedir.
 • Ödeme Seçenekleri:  Şahsi hesaplarına ödeme alan siteleri veya poker chip satışı yapan şahısları tercih etmemeniz yararınıza olacaktır. Daha çok kurumsal ödeme seçenekleri olan firmaların dolandırıcılık yapma olasılığı çok düşüktür.
 • Şifre Değiştirme: Chip satın al hizmetini veren firmalardan alışveriş yaparken, siparişinizin teslim edilmesinden hemen sonra şifrenizi değiştirmeniz yararınıza olacaktır. Şifrenizi değiştirmeniz aklınızda hiç bir soru işareti kalmamasını sağlar.
 • Transfer Sırasında Hesaba Girme: Neredeyse tüm chip siparişi veren müşterilerimiz ile yaşadığımız bir sorundur. Bizler hesabınıza chip aktarımı yaparken hesabınıza girmenzi, siparişinizin süresini uzatmak bir yana, hesabınızdaki chiplerinizin ban yemesine ve hatta facebook hesabınızın kitlenmesine sebep olmaktadır. Siparişiniz teslim edilmeden hesabınıza girmemeniz gerekmektedir.