Banner 1

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ : 7 - 24

Üye olmadan nasıl sipariş verebilirim?

Üye olmadan nasıl sipariş verebilirim?
Üye olmadan 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz.

Üye Olmadan Sipariş Verebilir miyim?

Sitemiz ZagorGame ' de artık üye olmadan sipariş verebilmektesiniz. En ucuz poker chip hizmeti sunan ve chip satışı alanında en çok terci edilen sitemiz hergün yeni bir hizmet sunarak büyüme yolunda  büyük başarılar kateden sitemiz www.ZagorGame.com,  sizlere 7 gün 24 saat ürün sipairşi verme fırsatı sunuyor. İsterseniz üye girişi yaparak fırsatlarımızdan ilk haber olabilirsiniz. istersenizde hızlı sipariş özelliği olan üyeliksiz sipariş verebilirsiniz.

Üye Olmadan Nasıl Sipariş Verebilirim?

Özellikle zynga poker chip ürünlerini talep eden kitle, daha çok üye olmadan bu siparişleri hızlı bir şekilde vermek istemektedirler. Üyeliksiz sipariş verebilmek için aşağıdaki maddeleri takip etmeniz gerekiyor;

  1. Ürün veya ürünlerinizi sepetinize ekleyin veya "hızlı satın al" butonuna tıklayın.
  2. Sepetinizden " alışverişi tamamla" butonuna tıklayın. (Hızlı Satın Al işlemi yaparsanız sepetinize otomatik bağlanırsınız. Sepetinize eklerseniz, sepetiniz mobil cihazlarda ekranınızın sol alt köşesindedir, web girişlerde ise sitenin sağ üst köşesindedir.)
  3. Açılan sayfada sipariş linkinin ve makbuzunuzun gönderilebileceği bir email ve bir telefon numarası girip işleme devam edin.
  4. Açılan sayfada  "Üye Olmadan Devam Et" bölümüne tıklayarak ödeme sayfasına giriş yapın veya bir üyelik alarakta ödeme işlemine devam edebilirsiniz.
  5. Ödeme sayfasında bir ödeme yöntemi seçin ve ödemenizi veya ödeme bildiriminizi tamamlayın.

Üyeliksiz Sipariş Verirken Bilmeniz Gerekenler

Üyeliksiz sipariş verirken bilmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır.

Üyeliksiz sipariş sadece kredi kartı ile yapılabilen bir sipariş şekli değildir. Üyeliksiz sipariş verirken ödeme sayfasına geldiğinizde  ödeme seçeneklerinin arasında banka transferi ile ödeme yaptıktan sonra Ödeme bildirimi yapabileceğinizi de görebilirsiniz. 

Üyeliksiz sipariş verdiğinizde ödeme sayfanızı kaybederseniz, ilk başta yazmış olduğunuz emailinize ödeme sayfası linki gönderilmiştir. Ödeme sayfasına tekrar ulaşabilmeniz içino linki kullanmanız gerekmektedir. Yine aynı şekilde siparişlerinizi takip etmeniz gereken sayfayı kaybederseniz de emailinize gönderilen sipariş takip linkini tıklayarak siparişinizi takip edebilirsiniz.

Üyeliksiz sipariş ile bir oyun bakiyesi siparişi veriyorsanız, mesela zynga chip gibi, Üyeliksiz siparişlerde yazmış olduğunuz email ve şifrelerinizden birini hatalı olarak yazarsanız, siparişleri yöneten çalışma arkadaşlarımız bu bilgilerle sizlere siparişini vermiş olduğunuz ürünü, örneğin zynga poker chip, teslim edemeyeceklerdir. Üyeliksiz siparişlerde yönetim panelinden iptal etme özelliği olmadığı için, sizlerin canlı desteğimize bağlanması ve doğru bilgileri teyit etmeleri gerekmektedir.