Banner 1

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ : 7 - 24

Zynga Poker Chipleriniz Askıya Alınmasın !

Zynga Poker Chipleriniz Askıya Alınmasın !
Zynga Poker Hesabınızın Ban Yemesini İstemiyorsanız Yapmanız Gerekenler

Zynga Poker Chiplerinizin Resetlenmesi

Son zamanlarda bir çok zynga poker kullanıcıların rasladığı can sıkıcı bir konu, chip resetlenmesi yani oyun bakiyenizin sıfırlanması. Bu keyifli oyunda harcadığınız paranın haddi hesabı yoktur. Keyiflice oyununuzu oynarken, aniden hesabınızdaki poker chip bakiyenizin sıfırlandığını görmek, oldukça kahredici bir durumdur. Poker chiplerinizi tek elliklik bir oyunda kaybetmekten daha zor bir durum desek yeridir. Bir çok chip alışverişi yapan oyuncular, oyun bile oynamadan bakiyelerinin sıfırlandığını idda etse degerçek böyle değildir. 5 yıllık geçmişimizde sahip olduğumuz tecrübeler üzerine konuşmamız gerekirse, zynga poker yöneticilerinin, bizlerin chip transfer işlemimizi yakalaması mümkün değildir. Çünkü bizler legal transfer yapmaktayız. Yani texas holdem poker kurallarına göre oynayarak, oyun size kazandırdığı anda chipler hesabınıza aktarılmaktadır. 

Zynga poker chip bakiyenizin ban yemesinin en temel nedenleri; oyunda yaptığınız kural ihlalleridir. Kurall ihlallerini şöyle sıralayabiliriz; oyun esnasında takım oyunu yapmanızdır. Takım oyunu ile araya bir oyuncuyu alarak makas atmanız, o oyuncunun ve diğer oyuncuların hatta oyunu izleyenlerin bile sizi rapor etmelerine sebebiyet verir. Yine başka bir ihlal ise aynı masada arkadaşlarınız ile oynamanız keza rapor edilmenize neden olabilir. Oyun sırasında oyuncularla kavga etmek, küfürlü konuşma yapmış olmanız veya diğer oyuncuları rahatsız edici davranışlarda bulunmanız gibi durumlar, zynga pokerin hesabınızı askıya alması ve poker chip bakiyelerinizi resetlemesine neden olur. Zynga poker chipleriniz askıya alınmasın istiyorsanız size yazacağımız bir takım kuralları kesinlikle yerine getirmeniz gerekiyor

Chip Transferiniz Güvenilir mi?

Evet. Bu soru bir çok yeni müşterimizin sürekli olarak bizlere sorduğu temel sorulardan biridir. Bu sorunun temel sebebi, bizleri tanımadan önce çalıştıkları poker chip satıcıları, zynga chip transferlerini hızlı yapabilmek için otur-kalk yöntemini kullanmış olması. Bizlerden daha önce texas holdem poker chip almamış olan kişiler, ucuz poker chip satışı yapan bazı sitelerden ucuz chip olması adına hileli chip yani hack chip almaları, chip bakiyelerinin ve hatta poker hesaplarının askıya alınması gibi tatsız konuları yaşayarak bizlere gelmektedir.

Bizlere " Transferleriniz güvenilir mi ? " sorusunu soran müşterilerimiz bilmelidir ki bizler otur-kalk yöntemiyle zynga poker chip transferi yapmamaktayız. Transferlerimizi görmek isteyen müşterilerimiz, bizler masada izleyebilir ve kart açtırarak ve oyun oynayarak chip transferi yaptığımızı göreceklerdir. Bunu gören müşterilerimiz artık poker chip fiyatları ile ilgilenmeyi 2. plana atmakta ve müşteri memnuniyeti için gösterdiğimiz önemi 1. plana almaktadırlar.

Zynga Poker Chip Puanlarınızın ve Poker Hesabınızın Askıya Alınmaması için Bilmeniz Gerekenler

- Arkadaşlarınız ile aynı masada oynadığınız zaman, asla bir başka oyuncuyu araya alıp makas atma kuralını ihlal etmeyin ! Bu kural ihlali zynga chip puanınızın silinmesine ve poker hesabınızın askıya alınmasına sebep olur.

- Aynı masada aynı internet hattından birden fazla hesabınız ile oynamayın. Zynga yöneticileri, rapor edilmiş kullanıcılarının bir masada aynı ip ile kaç giriş yaptıklarına bakmaktalar. Raporları bu şekilde değerlendirerek hesabınızı askıya alabililer.

- Zynga sisteminden arada sırada ufak chip satın al işlemini yapmanız, zynga yöneticilerinin sahip olduğunuz chiplerinizi, satın aldığınız chip ile kazandığınızı düşüneceklerdir ve hesabınızı askıya almayacaklardır.

Yukardaki kuralları ihlal etmediğiniz sürece sitemizin chip satışı hizmetinden yararlanmanız durumunda, hesaplarınız  ve chipleriniz askıya alınmayacaktır. Facebook poker chip ürünlerinin fiyatları artık herkesin rahatlıkla satın alabileceği rakamlarda olduğu için, daha ucuz chip arayışı içine girmeniz sizlere hesaplarınızın askıya alınmasından başka bir fayda sağlamayacaktır. Sitemiz 7/24 zynga chip satışı yapmaktadır. Zynga poker chip satış konusunda uzman ekibimizden oyun ile ilgili her konuda bilgi talep edebilirsiniz.